Zeltainie Retriveri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tev ir iespēja!

Go down

Tev ir iespēja! Empty Tev ir iespēja!

Post  Henriete Svētdena 30 Decembris 2012, 02:37

Tā kā tūlīt pavisam drīz sāksies jauns gads, tad līdz ar to, es piedāvāju TEV iespēju!
Šī nākošā 2013. gada ietvaros norsināsies visa gada garumā bildēšanās priekš kalendāra 2014.gadam!/b]
Esmu sadarbojusies ar 2 fotogrāfiem: [b]Everitu Pļavnieci "Skipera Studija"
un Ģedertu Bušu "Milbu foto", kur nolēmām kopīgiem spēkiem veidot 2 kalendārus 2014.gadam!
Tātad es aicinu piedalīties visus zeltaino retrīveru saimniekus, kas kādā no gada mēnešiem vēlās redzēt savu suni/suņu kalendārā/os.
Šī ideja vēl ir tikai procesā, jo neesmu apskatījusi visas iespējas, kalendāra dizains arī atsevišķi tiks izveidots, taču visam seko līdzi, jo informācija tiks nemitīgi atjaunota un publicēta, lai tieši Tu varētu sekot līdzi!

Viens no kalendāriem, ko veidošu sadarbībā ar Everitu, ir kalendārs ar visiem zeltainajiem, kas būs aktīvi un vēlēsies būt kalendārā 2014.gadam!
Ideja ir tāda, ka zeltainie tiks atvaidoti kalendārā attēlojot savas šķirnes funkcijas, respektīvi, uzņemsim bildes, kur zeltainais retrīvers piedalās medībās, nesot medījumu, vai peldot ūdenī, vai glābjot kādu cilvēku, esot ģimenes lokā utt. Vārdu sakot, tiks attainota zeltainā retrīvera būtība mūsu mīluļu atvaidojumā.
Kalendārs būs pieejams gada beigās visiem tiem, kas to pasūtīs pie manis vai Everitas Pļavnieces "Skipera Studija", bet par to viss smalkāk tiks infomēts.

Otrs kalendārs būs speciālizlaidums - "Milbu" zeltainie retrīveri, arī 2014.gadam!
To veiksim sadarbībā ar Ģedertu "Milbu foto", ko izlaidīsim, kā speciālizlaidmu. Kalendāram būs aicināti fotogrāfēties zeltainie retrīveri, kas nākuši no Milbu suņu audzētavas Latvijā.
Tiks piedāvāta iespēja dažādos gada laikos bildēties, kā arī dažādos atveidojumos. Kā arī dažāda vecuma suņi.

Abi kalendāri nebūs vienādi. Viens no šiem kalendāriem būs liekams pie sienas, otrs būs uz galda novietojams.
Abus kalendārus varēs iegādāties jebkurš, kas tos pasūtīs gada beigās.
*Diemžēl iesūtītas un jau esošas fotogrāfijas nederēs, jo vajadzīgas būs bildes ar konrkētu tematu, suņu šā brīža vecumu un, protams, katram fotogrāfam ir savs paraksts uz bildēm, kas apliecina tieši viņa autora darbību.Tāpēc to saucam par kalendāra pilnu izveidi, kur ietilpst tieši viena autora fotogrāfijas, dizains un mūsu suņi. Tāpēc kalendārā iekļuvušās bildes būs tikai tās, kas tiks bildētas šādi.
Centīsimies kalendārā neatkārtoties, t.i. pēc iespējas vairāk suņus pieaicināsim, lai kalendārs būtu daudzveidīgs un ar daudziem modeļiem! :)
Taču, es aicinu jau tagad laicīgi pieteikties saimniekus, kas vēlas savus zeltainos redzēt 2014.gada kalendārā vai kalendāros. :)
Būšu priecīga arī par kādām idejām, jo viss ir procesā pagaidām...

Fotosesiju laiki un datumi tiks izvēlēti, aicinu pieteikties speciāli kādus, kuri varbūt vēlas savu suni, lai bildē tieši medībās, glābšanā, dabā vai ģimenes lokā, tad tos cilvēkus sūtīt man e-pastu vai PM.
Fotosesiju cenas būs atsevišķas pie fotogrāfiem, jo kā jau mēs visi zinām, katrs darbs prasa savu algu, tākā uzreizi brīdinu, ka bildēšanās būs par atsevišķu samaksu fotogrāfiem!
Mans e-pasts:
henriete.luse@gmail.com
Aicinu dalīties idejās, un ņemt aktīvu dalību! Tas ir atkal kas jauns un nebijis. :)
Henriete
Henriete

Number of posts : 283
Join date : 12.11.10
Dzīvesvieta : Latvia,Riga

http://goldensammy.wix.com/milbusnowbank

Atpakaļ uz augšu Go down

Tev ir iespēja! Empty Re: Tev ir iespēja!

Post  Henriete Svētdena 30 Decembris 2012, 17:58

Informēju, ka vēljoprojām gaidu pārējo atsaucību/dalību 5.janvāra ZR sajietā. :) Neesmu Jūsu visu atbildes saņēmusi, labi, ja tikai puse kaut ko ir teikuši!
Gaidu pārējos!

Par kalendāru, ir tā, ka līdz 2013.gada 15.oktobrim ir pēdējais fotogrāfēšanās termiņš. Kāpēc tā? Jo kalendāram ir vajadzīgs drukāšanas laiks, foto izvēle, apstrādā un pārējais.. TĀPĒC, tagad ziemā ir nepieciešami 4 modeļi, kas bildēsies kalendāram: Janvārim, februārim,novembrim un decembrim. Lai būtu sniegotas un jaukas bildes ar atbilstošu tēmu, vajadzīgs bi;dēties jau tuvākajā laikā. Es gaidu interesentus ar idejām!
Mums vajadzīgi 4 modeļi ziemas bildēm!
Henriete
Henriete

Number of posts : 283
Join date : 12.11.10
Dzīvesvieta : Latvia,Riga

http://goldensammy.wix.com/milbusnowbank

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā